Kampioenslijst

Munir Safi S Lichtgewicht 2018 Nederlands jeugdkampioen
Kevin Paulussen (BE) S Zwaar 2018 Provincie Mayabecue, Cuba
Romero van Berlo S Bantam 2018 Zuid-Nederland
Kerem Balci S Licht Welter 2018 Zuid-Nederland
Roy Haenen S bantam 2016 Zuid-Nederland
Michaela Helmesova B licht 2014 Nederland
Gina Hofman A Licht Welter 2014 Zuid-Nederland
Michaela Helmesova B Licht 2014 Zuid-Nederland
Hannes Ter Linde A Super Zwaar 2013 Nederland
Michaela Helmesova B Licht 2013 District ZN en ZH
Michaela Helmesova B Licht 2013 Zuid-Nederland
Hannes Ter Linde B Super Zwaar 2013 Zuid-Nederland
Narek Antonian C Licht Welter 2013 Zuid-Nederland
Thomas Heijens N Midden 2013 Zuid-Nederland
Michaela Helmesova N Licht 2013 Zuid-Nederland
Hannes Ter Linde B Super Zwaar 2012 Nederland
Michaela Helmesova N Licht 2012 Nederland
Narek Antonian N Licht Welter 2012 Nederland
Hannes Ter Linde C Super Zwaar 2012 Oost-Nederland
Gina Hofman C Licht Welter 2012 Oost-Nederland
Narek Antonian N Licht Welter 2012 Oost-Nederland
Hannes Ter Linde B Super Zwaar 2012 Zuid-Nederland
Jordi Jansen B Midden 2012 Nederland jeugd
Kevin Paulussen B Licht Welter 2011 Provincie Mayabecue, Cuba
Hannes Ter Linde C Super Zwaar 2011 Nederland
Hannes Ter Linde N Super Zwaar 2011 Zuid-Holland
Hannes Ter Linde N Super Zwaar 2011 Zuid-Nederland
Patrick Geraerts N Licht Welter 2011 Nederland
Kevin Paulussen B Licht Welter 2011 Oost-Nederland
Jackson Andrée B Licht 2011 Zuid-Nederland
Jackson Andrée B Licht 2011 Zuid-Holland
Jordi Jansen B Midden 2011 Zuid-Nederlands jeugd
Jordi Jansen B Midden 2011 Zuid-Holland
Irene Gambrah C Licht 2011 Zuid-Holland
Irene Gambrah C Licht 2011 Oost-Nederland
Irene Gambrah C Licht 2011 Zuid-Nederland
Jackson Andrée C Licht 2010 Nederland
Jackson Andrée B Licht 2010 Zuid-Nederland
Kevin Paulussen C Licht Welter 2010 Oost-Nederland
Kevin Paulussen C Licht Welter 2010 Zuid-Nederland
Jordi Jansen B Midden 2010 Nederlands scholieren
Jordi Jansen B Midden 2010 Zuid-Nederlands jeugd
Jordi Jansen B Midden 2010 Oost-Nederland
Junior Vrancken N Zwaar 2010 Zuid-Nederland
Junior Vrancken N Zwaar 2010 Oost-Nederland
Narek Antonian N Licht Welter 2010 Oost-Nederland
Irene Gambrah C Licht 2010 Nederland
Irene Gambrah C Licht 2010 Oost-Nederland
Jordi Jansen B Midden 2009 Nederlands scholieren
Irene Gambrah N Licht 2009 Zuid-Nederland
Irene Gambrah N Licht 2009 Oost-Nederland
Jackson Andrée C Licht 2009 Zuid-Nederland
Jackson Andrée C Licht 2009 Oost-Nederland jeugd
Kevin Paulussen N Licht Welter 2009 Oost-Nederand
Marita van Kessel N Bantam 2009 Nederland scholieren
Hannes Ter Linde N Super Zwaar 2008 Zuid-Nederland jeugd
Geert Vandersanden C Half Zwaar 2008 Nederlands
Alvin Harrigan N Super Zwaar 2008 Oost-Nederland
Math Thomassen Veteranen Midden 2007 Sportvrijwilliger van het jaar
Alvin Harrigan N Super Zwaar 2007 Nederland
Nicky Signet N Licht 2007 Nederland
Daan Pluim B Half Zwaar 2007 Nederland
Daan Pluim C Half Zwaar 2007 Nederland
Daan Pluim C Half Zwaar 2007 Zuid-Holland
Alijssa Stallenberg N Veder 2007 Zuid-Nederland junior
Stephanie Booten N Licht 2007 Zuid-Nederland
Johan de Niet C Super Zwaar 2007 Zuid-Nederland
Daan Pluim N Zwaar Welter 2006 Nederland
Noël Nieste N Veder 2006 Zuid-Nederland
Daan Pluim B Zwaar Welter 2005 Nederland
Daan Pluim C Zwaar Welter 2005 Nederland
Daan Pluim C Zwaar Welter 2005 Zuid-Holland
Daan Pluim N Zwaar Welter 2004 Nederland
Joël Heuts N Welter 2004 Zuid-Nederland
Malik Zaghbi N Midden 2002 Zuid-Nederland
Jean Verhaegen A Zwaar Welter 1997 Zuid-Nederland
Jean Verhaegen A Zwaar Welter 1996 Nederland
Harold Menten A Half Zwaar 1996 Zuid-Nederland